Jeséniova-chodník-bariéra na chodníku


V riešení
meno
Dana 14. júna 2020

Dobry den,
Rada by som sa informovala o stave chodika v parku Gastanica.
Pravidelne po chodniku v parku chodi auto,co mi pride nebezpecne. Zaroven posadka tohto auta je neprijemna.
Je zarazajuce,ze v parku je informacna tabula, kde je zakaz bicyklov,korculi,...nad 10 rokov,ale motorove vozidla tam chodia.
Podla katastra nehnutelnosti sa tento park s ihriskom nachadza na parcele c.6745/1,jej vlastnikom je Hlavne mesto SR Bratislava a cela tato parcela je definovana ako “Zahrada”,ziadne zastavane plochy a nadvoria ani ostatne plochy.
Taktiez na liste vlastnictva c.3673,v tarchach nevidim vecne bremeno alebo pravo prechodu / prejazdu cez tuto parcelu.
Preto sa chcem opytat,aky je stav tejto parcely,ci sa tam nachadza cesta alebo chodnik a ci tam ma pravo prejazdu nejake auto.
Dakujem

26. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
13. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania