Odborárska-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Reštaurácia Bunker Burger, bolo by možné kontaktovať prevádzkovateľa a nariadiť odstránenie prekážky na chodníku? Tabule už zaberajú takmer polovicu plochy (z druhej strany “upozornenia” je reklama na denne menu). Neviem o tom, že by išlo o pozemok reštaurácie a nemám záujem to obchádzať, keď využívam chodník.

24. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie oddelenie oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania