Hálova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dobry den, bolo by potrebne vyznacit priechod pre chodcov na krizovatke belinskeho a halovej ulice. Miesto je vyuzivane ako prechod k chorvatskemu ramenu. Na mieste je uz sice na jednej strane retarder aj bezbarierovy zjazd (hodilo by sa tiez opravit vytlky), ale bez nakresleneho priechodu pre chodcov je prechadzanie stale velmi nebezpecne.

19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. situáciu riešime na našom referáte dopravy.

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
22. júl 2020

Jakub

Dobry den, v akom stave je, prosim, riesenie mojho podnetu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.