Istrijská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Miša 12. júna 2020

Pri výjazde na ul. Istrijská z vedľajších ulíc, bráni vodičom vo výhľade zeleň rastúca popri ceste. Prosím o úpravu zelene tak, aby nebola prekážkou komplikujúcou výjazd na hlavnú ulicu, a to z oboch vedľajších ulíc.

12. jún 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

podnet bol preposlaný na Magistrát hlavného mesta.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
16. jún 2020

Jozef

včera som tadiaľ išiel. prea bez problémov. Zádrhel bude niekde medzi volantom a sedadlom
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet považujeme za neopodstatnený vzhľadom na to, že sa tam nachádza dopravné zrkadlo. V prípade, že Vám vadí ich nastavenie vieme ho skontrolovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. jún 2020

Silvia Vilhanová

Nech sa vyjadrí autor podnetu, prosím.

Ďakujem.

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
18. jún 2020

Miša

Ak pre Magistrát je takým obrovským problémom starostlivosť o cestnú zeleň, tak prosím aspoň o lepšie nastavenie zrkadiel.
V súčasnosti iba takýto jeho malý výrez sa venuje tomu čo je pre vodiča podstatné.
PS: zároveň žiadam o opätovné prehodnotenie ostrihania výhľadubrániacich kríkov
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kríky boli ostrihané a zrkadlá narovnané.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. jún 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujem za informáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania