Poludníková-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý

Chýbajúci vyznačený priechod pre chodcov v križovatke ulíc Vrakunská cesta - Poludníková. Obdodná situácia je aj v križovatke Trnavská cesta - Mesačná.

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na daných križovatkách nie je možné vybudovať priechody pre chodcov, nakoľko nespĺňajú požadované kritéria v súlade s platnými STN.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
26. jún 2020

Peter Ambrož

Nikto síce nevie, čo to tá norma STN je, ale ak je niekde problém prejsť cez cestu, riešiť to podľa mňa treba a nie sa odvolávať na spôsoby, akými to nepôjde.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.