Istrijská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Nikdy nezaplatany chodnik po nejakej starej rozkopavke. Plus opadany obklad na chodniku na tom istom mieste. Problem najma za tmy.

30. jún 2020

Silvia Vilhanová

Diera v chodníku je zaliata asfaltom, ešte ten obklad musím skontrolovať.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
06. júl 2020

Silvia Vilhanová

Obklad stále nie je odložený, ani daný naspäť na dom. Myslím si však, že ide skôr o úlohu pre majiteľa domu, nie samosprávu (ak sa mýlim, opravte ma, prosím).

Navrhujem teda uzavrieť podnet so statusom "vyriešený".

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
06. júl 2020

Obyvatelka DNV

Viem ze obklad patri k tomu domu, ale lezi tam uz dlhe mesiace a pomaly opadava. A cim dalej viac. Samosprava by mala vyzvat majitelov nech si to upracu. Ten chodnik je uz aj bez toho uzky a po tme to fakt zavadzia.
06. júl 2020

Obyvatelka DNV

status mozete zmenit, lebo vytlk bol opraveny ale toto je tam stale
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet a komunikáciu k nemu.
DENOVA zabezpečila opravu výtlku, obklad a jeho odstránenie bude doriešený s majiteľmi objektu.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania