Opustený vozík na nemeckých prevozných značkách

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Andrej Marský 09. mája 2014

Týtmo značkám skončila platnosť 21.10.2002 a odvtedy sa mu podarilo pekne začať hniť.

10. máj 2014

Samo

Vyse 10 rokov neplatna znacka. Majitel je asi tazky pohodickar.
10. máj 2014

Pjoter

Treba zobrať značku! Nakoľko je neplatná, tak je to v medzi zákona
19. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Požiadali sme dopravný inšpektorát o lustráciu majiteľa.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
15. september 2017

Jan Bakos

Myslím, že som práve našiel dno (ne)fungovania samosprávy a verejnej správy. Za tri roky sa nič nezmenilo!!!

Ten vozík tam hnije dodnes.

Žiadam teda o jeho okamžité odstránenie. Ani nie ako vraku, ale ako čiernej skládky.

P.S. Dávam MČ týždeň na vysvetlenie, čo sa počas tých troch rokov dialo, potom pôjde Infožiadosť. Fakt by ma to totiž zaujímalo.
15. september 2017

Jan Bakos

Aby som nezabudol. Rád by som poprosil administrátorov, aby túto vec znovu preposlali na MČ. Nech nie sú prekvapení.
16. september 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aktualizované podnety zasielame zodpovednému subjektu zväčša automaticky. Takže, podnet im bol opätovne zaslaný.
S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
16. september 2017

Jan Bakos

Ďakujem pekne za info. Toto som nevedel. Možno by bolo fajn mať tu niekde spísané ako takéto veci fungujú (kedy a komu sa posiela informácia).
25. október 2017

Jan Bakos

Ževraj sa prazuje na tom, aby do konca roka 2017 zmizol. ;)
26. február 2018

dobrý_sused

Jan Bakos: Žial do konca roka 2017 vozík nezmizol.
04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Nakoľko správca pozemku nereagoval na výzvu na odstránenie odpadu nachádzajúcom sa na trávnatej ploche v rámci parkoviska na Zálužickej ulici, MČ Bratislava-Ružinov podnet vo veci nelegálneho umiestnenia odpadu zaslala na okresný úrad Bratislava - odbor starostlivosti o životné prostredie,ktorý v zmysle zákona o odpadoch začne správne konanie a určí subjekt zodpovedný za jeho odstránenie.

S pozdravom

Kancelária starostu
27. apríl 2018

Jan Bakos

Dovolím si taký menší spam.
Rád by som pozval všetkých zúčastnených aktívnych "susedov" 9. mája na menšiu oslavu štvrtého výročia tohto podnetu.
Vytvoril som FB event: https://www.facebook.com/events/516368155424519/ tak sa prosím pridajte.
Cieľom je hlavne spoznať ľudí z okolia, ktorým "to" ešte nieje úplne jedno.

P.S. Tiež by som rád pozval aj administrátorov Odkazu pre starostu. ;)
14. máj 2018

Koloman

Odstavený prívesný vozík na parkovisku

Niekoľko rokov odstavený prívesný vozík na parkovisku pri krčme " U Deda ", žiadny pohyb za celé obdobie.
18. február 2019

Jan Bakos

Znie to neuveriteľne, ale vozík spolu s niekoľkými ďalšími vrakmi konečne zmizol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania