Cabanova-poskodena hojdacka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Maria Hornakova 15. júna 2020

Nahlasujem poskodenu hojdacku na ihrisku vedla MS Cabanova, a prosim za vsetky deti o jej opravu. Dakujeme

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Opravu sme zaradili do plánu prác.
Kto? odd.životného prostredia
Kedy? leto 2020

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania