Opletalova - vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Chybajuca znacka max rychlost 50 v smere od zeleznicnej stanice pred krizovatkou s Eisnerovou. Prosim poslat na magistrat.

15. jún 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol poslaný na magistrát.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
15. jún 2020

Obyvatelka DNV

prosim opravte ulicu, nie je to Kralika ale skor Opletalova, hoci ta cesta nema meno
15. jún 2020

Silvia Vilhanová

Je tam názov podľa najbližšej ulice, keď nemá cesta vlastné meno. Pokúsim sa niečo vymyslieť.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravné značenie je už osadené. Ospravedlňujeme sa, že Vás informujeme neskôr. Ďakujem za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania