Hlboká cesta-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 16. júna 2020

Zlomený strom na Hlbokej ceste. Prosím o odstránenie.

16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, rieši ho oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
29. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania