Most SNP (býv. Nový most) - znečistený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 17. júna 2020

Roky nevyčistený chodník pod Mostom SNP na petržalskej strane smerom do sadu JK. Prosím o vyčistenie a údržbu.

17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako sme informovali aj pod podnetom s ID: 86476 priestor bol dňa 24.7.2020 vyčistený.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
chodník bol vyčistený len čiastočne. Stále je tam špina aj burina.
Podnet je stále aktuálny. Prosím o riešenie.
Prosím o preposlanie.
12. august 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
25. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Upovedomili sme o ňom Oddelenie správy komunikácií, ktoré zabezpečilo okamžitú nápravu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
ostala už iba otázka, prečo magistrát takmer nič nevie zabezpečiť na prvý raz poriadne.
Ale to sa už asi nikdy nedozvieme.
Prosím o preposlanie magistrátu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania