Starohájska - zhrdzavená rampa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter 17. júna 2020

Dobrý deň,rampa na chodníku smer do parku je zbytočná, vadí priechodu hlavne bicyklom, ktorí ju obchádzajú cez blato. Prosím o jej odstránenie.Ďakujem

17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Starohájska je v správe MČ Petržalka.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Petržalka

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania