Estónska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení
meno
Tomáš 17. júna 2020

Pred vchodom Estónskej 1/A stojí odstavené vozdilo bez značiek a s defektom. Okrem toho si z neho pán majiteľ robí odkladací priestor, viackrát doň prekladal veci z iného auta.

18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedené motorové vozidlo referát dopravy umiestni výzvu o upozornení dlhodobého státia motorového vozidla a jeho zabezpečenie odstránenia a prepravy na určené parkovisko.
Ďakujem za podnet

S pozdravom

referát dopravy a miestnych komunikácií
22. máj 2021

Anonymný užívateľ

Predpokladám, že MiÚ Podunajské Biskupice už vie o novelizácii Zákona 8/2009 Z.z., ktorý umožňuje v zrýchlenom konaní odstrániť vozidlo, ktoré má neplatnú TK a EK viac ako pol roka.
A je jedno, či má - nemá na vozidle EČ.
Účinnosť je od 15. mája 2021 - bližšie v Zbierke zákonov 148/20021.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania