Cesta na Červený most-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený

Suchý strom nad chodníkom ohrozujúci samotných chodcov aj motorové vozidlá.

26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je v kompetencií Mestských lesov Bratislava, kam ho aj preposielame.

S pozdravom
Kto? Mestské lesy Bratislava

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Nejedná sa síce o pozemok priamo v našej správe, ale mali sme nablízku techniku a suchý strom sme odstránili.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
14. august 2020

Peter D

❤️ dakujem za info.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania