Škultétyho-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Durk Yb 20. júna 2020

Na Filiálnom nádraží už 3 týždne prebývajú a prespávajú v odstavenom aute znacky Fiat Punto (modrej farby) 3 osoby. Problémom je ich hygiena, kedže svoju potrebu robia v blizkych kríkoch.

23. júl 2020

Maja

Auto je uz bez kolies, okná vymlatene, stále v ňom niekto zrejme prespáva, keďže vydno kusy oblečenia povesane cez dvere auta a taktiež nejaké periny.
20. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania