Opletalova-bariéra na chodníku pred Fragolino

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý

Fragolino si dalo na chodník kvetináče ,stoly a stoličky. Nedá sa poriadne prejsť po chodníku. Nemali by náhodou nechať meter a pol na chodníku voľné miesto?

17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený chodník a komunikácia nie je vo vlastníctve resp. správe mestskej časti ani hlavného mesta, je účelovou komunikáciou vo vlastníctve iných osôb. Dodržiavanie dopravných predpisov môže kontrolovať policajný zbor.
Kto? KR PZ v Bratislave

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
26. júl 2020

Peter

Vazena samosprava, z uvedeneho teda vyplyva, ze kedze vlastnikom nie je (ani) Fragolino (pokial viem, maju priestory v prenajme), mozem si tam ja naukladat betonove zabrany a oni sa tym padom tiez nicoho nedomozu, chapem to spravne?
30. júl 2020

Milan

Opletalova-chodník-bariéra na chodníku

Na ulici Opletalova 94 pred fragolino je na chodníku bariéra ktorú tam umiestnilo fragolino. Dnes som nevedel okolo nich prejsť s kočíkom. Čo nieje normálne aby som musel zist z chodníka a ísť po ceste. Na chodníku predsa musí ostať meter a pol.
30. júl 2020

Milan

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený... chodník patrí mestu ako je možné že mesto kašle na ten problém a podnik môže blokovať chodník .... každý deň chodím okolo z kočíkom a nikdy neviem prejsť predsa meter a pol musí ostať na chodníku voľného miesta... alebo tu je snáď niejaka protekcia pre podnik fragolino?
04. august 2020

Martina

nielen uvedený chodník, ale s danou prevádzkou Fragolino je viacero problémov. Vnútorná terasa je závažným problémom, narúša intimitu bytového komplexu celý deň a aj po 22:00 hod.
Ide hlavne o rušenie nočného kľudu. Prevádzka má oficiálne otváracie hodiny do 22:00 hod, avšak rozvoz pizze majú až do 23:00 hod s pomerne častým predĺžením až do polnoci. Zamestnanci prevádzky potom medzi 23:00h -polnocou pri odchode rušia nočný kľud postávaním pod oknami pri autách, ktoré majú celý čas súčasne naštartované

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania