Bratislava Hlavna stanica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Chodník z Hlavnej stanice hyzdia hrube vrstvy olupujucich sa odstavajucich plagatov. Smeti su aj za stojanmi.

12. máj 2014

T

Každú chvíľu sa na OPS objaví podnet ohľadom špiny, zápachu, neporiadku na bratislavskej Hlavnej stanici. To naozaj nie je možné starať sa o tento priestor pravidelne, poriadne a každodenne ? Prečo je potrebné stále na to upozorňovať ? Prečo ???
15. máj 2014

Peter

v nadpise je chyba ma tam byt šťanica
04. jún 2014

teha

Veľmi smutné, že 1 z najbohatších miest EÚ nemá? peniaze na upratovacie čaty. Normálne by malo byť, že každý rajón (niekoľko ulíc) má svojho "zametača" s pojazdným smetiakom a metlou a lopatou, ktorý každý deň pracuje, to by potom ulice inak vyzerali. Bohužial, malé smetné koše vyprázdňuje externá firma (ASA?) a na zvyšok bordelu magistrát zvysoka kašle. Hlavne že primátor sa zhruba pred rokom chválil, ako upratal hlavnú stanicu. (ako píšu vyššie, nie je to prvý podnet). Haló, magistrát, upratovať na treba každý deň!
05. jún 2014

michal

chceme konecne vidiet vysledok! nie len reci
12. jún 2014

Prikler

Priestor na Predstanicnom nam. je vycisteny /fotografia nie je sucasna /
12. jún 2014

Odkaz pre starostu

Tieto fotografie sú aktuálne, 12. 6. 2014.
12. jún 2014

Michal Oravec

Nič tam nie je vyčistené, akurát kopec pseudo-legálnej a hlavne nelegálnej reklamy, špinavé stĺpy, rozbitý chodník, bordel, pach moču a absurdná zdevastovaná neudržiavaná konštrukcia...
13. jún 2014

Peter

preco nespravia zakon ze ten kto je na tej reklame je aj za to zodpovedny kde sa to umiestni?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania