Hálkova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Jakub Glonek 20. júna 2020

Handry pred mestským úradom

Dobrý deň,
bolo by fajn nahradiť handry na stožiaroch pred mestským úradom dôstojnými symbolmi štátu a mesta.
V zmysle § 1 ods.1 a 2, § 8 ods. 1 a 11 a § 10 ods. 4 zákona č. 63/1993 Z. z. o štátnych symboloch Slovenskej republiky a ich používaní má obec rôzne povinnosti, medzi inými aj povinnosť nepoužívať zástavu, ktorá je zašpinená alebo poškodená. Ako vidno alebo skôr nevidno na fotke, vlajky vyzerajú skôr ako handry na tyči. Malá investícia, ktorá pozdvihne úroveň aspoň opticky.
Pekný deň.

06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie správy majetku a vnútornej správy.

Kancelária starostu
31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
31. júl 2020

Jakub Glonek

Dobrý deň, videl som už minulý týždeň, veľmi ma to potešilo. :) Palec hore 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania