Istrijská-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Miša 18. júna 2020

Na úseku cca 30metrov po celej svojej šírke je chodník bariérový, s výrazne narušeným povrchom, v niektorých miestach prepadnutý, hrozí riziko úrazu.

Prosím o odfrézovanie asfaltovej vrstvy, čiastočnú úpravu podložia a spätné nanesenie asfaltového povrchu.

18. jún 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
22. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
chodník je opravený
https://www.devinskanovaves.sk/sprava/14534/planovana-oprava-istrijska-ulica-od-22-10-2020-do-27-11-2020.html

Ing. Helena Jankovičová Kováčová
Vedúca oddelenia IT, MČ Ba-DNV
22. február 2021

Miša

Chodník sa od podania podnetu vôbec nezmenil.
Informácia od pani Jankovičovej nieje pravdivá.
22. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

reagovala som na odpoveď p. Jankovičovej v správe adresovanej na samosprávu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

tie chodníky naozaj nie sú zrekonštruované. Prikladám foto urobené dnes cca o 17-tej.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. február 2021

Silvia Vilhanová

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
10. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

časť chodníka na istrijskej ulici - pri reštaurácii U Michala - bola v roku 2020 opravená, nie zrekonštruovaná.

Chodník popri Istrijskej ulici nie je zaradený do plánu opráv na tento rok.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania