Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Kopec nad tunelom rozhadzane papiere, oblecenie

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 2.7. bol odpad z predmetnej plochy odstránený, zároveň sa vyzbieral aj odpad v blízkom okolí. Ďakujeme, že nám pomáhate naše mesto spraviť krajším.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania