Mlynské Nivy-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ivan K. 22. júna 2020

Aj po oprave prechodu zostal odtokovy kanal nevycisteny a voda nadalej stoji a znemoznuje prechod chodcom. Povodny podnet zahadne zmizol, ale nahlaseny bol uz poriadne dlho a ani po rekonstrukcii sa problem neodstranil.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. august 2020

Radoslav Guniš

Dobrý deň, problém je dlhodobo neriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania