Hraničná-dlhodobo odstavené vozidlá-s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Edita 21. júna 2020

Dobrý deň Dlhodobo odstavené vraky bez oznamu za čelným sklom..Je ich asi 5 na parkovisku Hranicna 13-17 DAKUJEM

22. jún 2020

Ružinov - Prievoz

Vozidlo má platné kontroly
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ vozidlo nie je vrakom a legálne s ním mesto nemôže nič robiť. V prípade, že viete o vozidle, ktoré má prepadnutú STK a EK budeme veľmi radi keď nám vozidlo nahlásite a podarí sa nám ho dostať spoločnými silami z verejného priestranstva. Reguláciou a aj nástrojom akým mesto plánuje regulovať a zlepšiť podmienky statickej dopravy bude pripravovaná parkovacia politika.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania