Cesta na Kamzík-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Andrej Porubsky 20. júna 2020

Dobry den,
poprosil by som o orezanie konarov a drevin trciacich do cesty smerom na Kamzik. Je tu velmi uzka krajnica a konare nutia cyklistov zachadzat do cesty, kde moze vzniknut uplne zbytocna kolizia. Problem je len na kratkych usekocho mohlo by to byt velmi rychlo odstranene, sezona je v plnom prude.
Dakujem

06. júl 2020

Andrej Porubsky

Podnet sa tu eviduje ako nerieseny, ale realne je uz vyrieseny.
Ak s tym nema nic spolocne samosprava tak potom to vzal do vlastnych ruk cyklista s macetou.
dakujem mu za to!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania