Mlynarovičova - chýbajúca cyklotrasa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Andrej Porubsky 19. júna 2020

Dobry den,
poprosil by som o vyjadrenie k vytvoreniu cyklopruhov na "promenade" pri Bosakovej ulici. Je mi jasne ze parkovacich miest je v meste nedostatok, ale pride mi smutne ak sa kvoli siedmim autam musi tlacit cela verejnost v prestore kde vo velkej frekvencii pohybuju mamicky s kocikmi, cyklisti, kolebezky chodci bezci...Z relativne peknej zony je takto len spatne parkovisko.
Vyriesil by to len kybel s farbou...
Dakujem za reakciu.

21. jún 2020

Mmm Msm

tie auta porusuju vyhlasku. od 1.1. sa smie parkovat iba na chodniku rovnobeznom s cestou
27. jún 2020

Jano - Star9H6j

cyklochodnik nie je potrebny - chodník je uz dlhsi cas osadeny znackou C12 (zmiesany pohyb chodcov a cyklistov). Na parkujuce auta treba volat MSP, ak nechodia, stazovat sa priamo na magiatrat...
06. júl 2020

Andrej Porubsky

Nerozumiem preco sa samosprava nevyjadrila k tomuto podnetu!?
Opetovne prosim o vyjadrenie sa.
08. júl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
03. august 2020

Michal

Bez odpovede?
22. august 2020

Marián

Keby mesto chcelo tak má 600 mestských policajtov s 1000 € platom a 30 odťahových áut + pár miliónov do rozpočtu. Lenže niekto to tam hore blokuje už rok a pol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania