Kafendova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Voda na DI Kafendova/Kubacova. Nutne vysistit drenaze a zabezpecit pravidelne cistenie. Treba dat drenaz aj do trampoliny, je plna vody.

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. K odvodneniu tohto detského ihriska pristúpime podľa finančných možností mestskej časti na jeseň 2020 alebo na jar 2021.

Navŕtané drenáže sa ukázali byť neúčinnými napriek ich nepravidelnému čisteniu. K požadovanému výsledku je potrebné nainštalovať na ihrisko rošty zvedené do dažďovej kanalizácie.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania