Toryská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Pavol Minarovič 22. júna 2020

Pred vchodom Toryská 8 je nebezpečne, nad chodník, naklonená breza. Opiera sa o stromy oproti.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetný strom bol dňa 22.06. v skorých ranných hodinách odstránený pracovníkmi VPS MČ BA-Vrakuňa. Na Okresný úrad bolo zaslané "Oznámenie o vyrúbaní dreviny pri bezprostrednom ohrození zdravia alebo života človeka, alebo pri bezprostrednej hrozbe vzniku značnej škody na majetku podľa § 47 ods. 6 zákona č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov". Zároveň sme informovali Hl. m. SR BA, Oddelenie tvorby mestskej zelene, nakoľko je vlastníkom pozemku, na ktorom sa drevina nachádzala.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková Miestny úrad mestskej časti BA-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania