Košická-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Prepadnutá dlažba, vždy po daždi sa tam nahromadí voda, a len ťažko je možné prejsť okolo

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Predmetný podnet zadáme na opravu nášmu zmluvnému dodávateľovi, zaradíme do plánu opráv.

S pozdravom
Kedy? predbežne cca august 2020

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. august 2020

Andrej

Košická-chodník-poškodená dlažba

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania