Ondrejská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobry den, prosim o odpratanie par vriec s odpadom pri plote na pravej strane cesty, dakujem

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na odpad. Zabezpečíme jeho odstránenie v priebehu najbližších dvoch týždňov.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Odpad sme odstránili.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania