Hrušková-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobry den, na zakrute na lavo pri zeleznici prosim o odpratanie odpadu, dakujem

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na odpad. Zabezpečíme jeho odstránenie v priebehu najbližších dvoch týždňov.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Odpad sme odstránili.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
18. november 2021

Rendezak

Hrušková-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Dobry den, prosim o likvidaciu skladok odpadu na zakrute smer zeleznicne arealy, odpad tam v utorok este nebol. dakujem
22. november 2021

Martin Vasilev

Pastierska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

nova skladka
24. november 2021

Odpoveď samosprávy

Odpad sme opäť odstránili.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania