Hradská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Roman Pavle 22. júna 2020

Dobrý deň. 2 ks velkych výtlkov na ceste pri kruhovom objazde. Je potrebné to vyspravit. Dakujem.

22. jún 2020

David

Dnes som si tam skoro odrazil koleso poprosim o urgentne riesenie toto je frekventovana cesta kazdy den cez ten kruhac prejde vela aut. Dakujem.
22. jún 2020

Roman

Už tam dali výstražný stĺpik a označili sprejom. Snad do týždňa opravia ;)
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. júl 2020

Rastislava

Výtlk bol opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania