Novohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Gabriel 22. júna 2020

V skratke: Piesok/strk z detskych ihrisk, ktore obklopuju fitness ihrisko sa dostava do oblasti na cvicenie a robi zo fitness ihriska miesto kde clovek nechce cvicit.
Obsirne: paci sa mi koncept detskeho ihriska vedla fitness ihriska. Dieta sa moze hrat, rodic moze cvicit. Rozumiem aj to ze deti sa radi hraju na kucharov, miesaju rozne pieskove “jedla” v miskach, prenasaju, vysypaju ich. Tato harmonicka zostava kde fitness ihrisko je obklopene pieskoviskami vsak potrebuje urcite hranice, aby sa tato rovnovaha udrzala a aby sa nestalo aj z fitnes ihriska detske. Aby ten co tam chce cvicit nemusel cvicit na piesku, strku. Nie som zastanca pisomnych zakazov/varovani ale take male decentne upozornenie aby piesok sa nepresuval do priestoru fitness plochy bol velmi prospesny.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zabezpečíme pozametanie spevnených plôch v priestore detského ihriska počas najbližších dvoch týždňov.

Ďalej budú ihriská nepravidelne zametané ako tomu je doteraz.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
23. jún 2020

Gabriel

Vdaka. Rad by som vsak opatovne dal do pozornosti predchadzat zaspineniu fitness plochy nejakym decentnym nenasilnym upozornenim(napr. formou nalepky), ktora by upozornila na to ze piesok a strk ma ostat mimo fitness plochy. Poprosim aj o vymenenie vylomeneho elementu (vid obrazok). vdaka kazdopadne.
07. august 2020

Odpoveď samosprávy

Piesok sme dnes z okolia fitness prvkov vyzametali.
Dosku z prvku sa pokúsime zabezpečiť a doplniť ju.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
07. august 2020

Gabriel

Super. Myslim ze cele to ihrisko robila nejaka firma z okolia. Sem tam vidim este ich auto na Kadnarovej. Mozno budu mat nejaku original dosku. Firma sa vola Hags Aneby | Studio-21 plus

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania