Pekná cesta-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Novomešťan 23. júna 2020

V hornej časti „býv.munič.skladov“- vyvrátený strom (22.06.2020,, 13:30hod..).

24. jún 2020

Novomešťan

Podnet/problém vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania