Palkovičova-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

nalomena konstrukcia preliezky, hrozi riziko urazu

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. júl 2021

Daniel

Dobry den, nalomene rameno preliezky je uz odtrhnute. Predpokladam, ze podnet nebol takto vyrieseny. Poprosim preposlat samosprave.
05. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Daniel,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovne sme požiadali kolegov, ktorí majú na starosti túto agendu, aby sa vyjadrili k podnetu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania