Neorezaný ihličnan pri chodníku na Kuklovskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Prosim o orezanie stromu na Kuklovskej ulici, za domom na Sekulskej 7. Ihlicnate konare sa pletu chodcom do tvare. Dakujem.

25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet, stav preveríme v teréne a následne zaradíme do harmonogramu údržby zelene.

Mgr. Magdaléna Svoreňová
magdalena.svorenova@karlovaves.sk
tel.: 02/707 11 275

Miestny úrad Mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Námestie sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk
29. september 2020

Tamara Janecova

Strom je orezany, dakujem za vyriesenie podnetu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania