Kutlíkova - kríky zarastené do chodníku/cyklotrasy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Juraj 24. júna 2020

Zarastený chodník-cyklotrasa na Kutlíkovej. Aj popadané konare

24. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. jún 2020

Dusan

Počúvaj magistrát!

To nevieš, že tak ako aj tebe rastu vlasy a nechty, že aj stromom rastu konáre, že zeleň rastie???
To ti musíme každý rok každý krát takéto záležitosti písať? Neviete to robiť automaticky? Aj bez toho žeby sme Vám to písali? Vy keď chodíte po vonku, vy to nevidíte?
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

samozrejme, že mesto má pravidelnú údržbu o zeleň v meste. Keď Vás bližšie zaujíma jej rozsah za oddelenie správy komunikácii (prevažne prícestná zeleň) je tu:
https://bratislava.sk/sk/sprava-a-udrzba-komunikacii

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. jún 2020

Dusan

No ako vidno, nestačí to.
To čo robíte jednoducho nestačí!
27. jún 2020

Jano - Star9H6j

Na tuto "cyklotrasu" sa kasle uz 20 rokov. Jamy, nebezpecne výmoľe, burina v chodniku atd... to isté na vedlajsej "cyklotrase" Dolnozemska smer Antolská... dočkáte sa zase len kecov od uradnikov, bohuzial
24. júl 2020

Michal Šimek

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania