Einsteinova - zarastený chodník zeleňou

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lýdia 25. júna 2020

Zarasteny chodnik, cez zelen nie je dobre vidno a ani vyhnut kolobezkam a cyklistom

25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že predmetný chodník bude vyčistený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania