Gelnická-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Ďalší adept na odťah. Za škôlkou na Gelnickej. Toto miesto sa stalo akési obľúbené na odstavenie vrakov

25. jún 2020

Marian

Pozerali ste ŠPZ na haka? Lebo toto vyzerá moc nové na to aby to tam niekto len tak nechal. Kľudne ju sem napíšte a kuknem to... možno je to kradnuté a zlodej si po to už nestihol prísť.
25. jún 2020

Martin

Nepozeral som, ale tu je ŠPZ: BL443KH
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na vrak. Zaradili sme ho do nášho systému vedúceho k odstráneniu predmetného vozidla.
V prípade priaznivého plnenia jednotlivých lehôt bude odstránené na prelome septembra a októbra 2020.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
30. jún 2020

Robo

Auto bez TK EK nie je vrak. Je pravda, že by nemuselo byť odstavené na VP. Ale nevieme za akých okolností.
30. jún 2020

Martin

To áno, ale žiaľ v dnešnej dobe, keď sú parkoviská preplnené autami tu nemá čo dlhodobo stáť auto, nespôsobilé na premávku... keďže nemá platnú TK a EK.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania