Šustekova - zrekonštruovaný chodník je plný prasklí

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Čerstvo zrekonštruovaný chodník (minulý rok) je plný prasklín kde už rastie aj tráva, a dokonca aj s vytlkom.
Odporúčam reklamovať dielo

25. jún 2020

Radoslav Guniš

Ešte dve foto
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrá deň,

ďakujeme za upozornenie. Uvedené závady už riešime s dodávateľom prác.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania