Jadranská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Pozorovatel 25. júna 2020

Pred domom na Jadranskej 31 je prepadnuta velka cast chodnika.

26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

O tomto prepadnutom chodníku vieme, jedná sa o poškodenie chodníka spôsobené vadami na vodovodnej prípojke k rodinnému domu. Majiteľ nehnuteľnosti vie o tom a bol požiadaný pracovníkmi MÚ o urýchlené odstránenie závady na svojej prípojke a chodníku. Postup pri oprave chodníka mu bol vysvetlený.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.