Kvetná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Zlomená vertikálna dopravná značka

29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oprava značky bola zadaná dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
30. júl 2020

Peter D

Zvalene vertikalne dopravne znacenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania