Gercenova - uhynutý holub


Uzavretý
meno
Anna 26. júna 2020

Na Gercenovej 8A-8H vo vnútornom átriu je uhynutý holub.

26. jún 2020

Anna

Môžete označiť ako vybavené, susedia si s tým poradili.
27. jún 2020

orel

Občania, sáčok a do smetného koša... Zdravý rozum použiť a voľné ruky zamestnať... 🤦‍♀️🙂
27. jún 2020

Jano - Star9H6j

zvacsa to vyriesia mačky 😉
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

V prípade nájdenia uhynutého zvieraťa odporúčame občanom ihneď kontaktovať linku 159, pretože je potrebné presne určiť miesto, kde sa nachádza a druh zvieraťa. Príslušníci centrálneho dispečingu linky 159 musia o súčinnosť pri odstraňovaní uhynutého zvieraťa požiadať ďalšiu inštitúciu podľa toho o aký druh zvieraťa ide. V prípade, že ide o uhynutú mačku, psa, holuba, potkana kontaktujú Slobodu zvierat a pokiaľ ide o poľovnú zver, kontaktujú príslušný poľovný zväz. Preto je dôležitý osobný kontakt oznamovateľa s pracovníkom dispečingu, aby sme mohli bezprostredne reagovať na vzniknutú situáciu. Ak sa príslušníci MsP dozvedia uhynutom zvierati prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a uhynuté zviera už môže byť v značnom štádiu rozkladu, prípadne ho môžu zlikvidovať iné zvieratá.
Ďakujeme z podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.