Jasovská - výtlk na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Dobrý deň poprosím o rekonštrukciu chodníka pred domom Jasovská 37 mame tu roky zchatrany chodník sú tu samé jamy výtlky a chodník potrebuje nutné rekonstrukciu

26. jún 2020

Patrik Janech

Jasovská-chodník-výtlk

Nutne potrebuje nás chodník rekonštrukciu poprosím kompetentných aby sa prišli pozret a zhodnotili havarijný situáciu chodníka pred naším domom treba ho rozbiť a nahradiť movym asfaltom
13. júl 2020

Patrik Janech

Ako ste prišli nato ze je táto vec nerieitelna povadz té že sa vám nechce opravovať chodníky pri bytovkách hlavná vec ze platíme dane!
20. júl 2020

Patrik Janech

Opraviť ihneď!!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania