Daliborovo námestie - poškodené stĺpiky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Anna 26. júna 2020

Pri priechode na Gercenovej 10 sú 2 odlomené stĺpiky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania