Pavlovova-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Nebezpečný kovový element na chodníku, pozostatok stĺpčeka

30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku pozostatok odstránili.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. júl 2020

Žigmund Branimír Hronsecký

Ďakujem, ale stále je to trochu nebezpečné. Poprosil by som o úplné odstránenie.
05. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve na dodatočné vyjadrenie.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia boli podnet ešte raz preveriť. Pozostatok stĺpiku už nie je nebezpečný ani ostrý a nachádza sa mimo zastávky MHD. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.