Svidnícka-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Peter Vojtko 28. júna 2020

Stĺpik pre dopravnú značku predtým určený pre vyznačenie parkoviska. Aktuálne ohnutá a bez dopravnej značky.

29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania