Furdekova - problémové parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Vodici pri parkovaní na miesto vzadu vždy prechádzajú po tráve, už je tam slušne vyjazdená aj jama, navrhol by som osadiť stĺpiky, v lepšom prípade napríklad vysadiť 1-2 stromy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania