Poškodený chodník pri školskej jedálni na Majerníkovej

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Prosim o opravu rozbiteho chodnika, dakujem.

29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

časť poškodeného chodníka s asfaltovým povrchom na Majerníkovej ul. pri ZŠ nie je zaradená v pláne opráv na rok 2020. Oprava chodníka bude závislá od pridelených finančných prostriedkov na nasledujúce obdobie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania