Lenardova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 26. júna 2020

Po rekonštrukcii cesty chýba horizontálne dopravné značenie prechodu pre chodcov a z jednej strany aj vertikálne.

22. október 2020

Anonymný užívateľ

Všade okolo už sú prechody vymaľované.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania