Vajnorská-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kanalizácia sa nenachádza na pozemku mesta. Podľa mapy sa nachádza na jednej z parciel 13601, ktorá patrí Istrochem Reality. Podnet presúvame na príslušnú MČ pod, ktorú spadá stavebný úrad.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Nové Mesto

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet sme preverili. Požiadali sme majiteľa pozemku o vyriešenie podnetu. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.