Harmincova-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zeleň zasahuje do chodníka na Harmincovej oproti zimnému štadiónu po celej jeho dĺžke od električkovej strate po zastávku na Harmincovej.

30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vyzvali sme vlastníka pozemkov Ministerstvo vnútra SR o zabezpečenie údržby zelene.
Kto? Oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
20. júl 2020

Denis

Bohužiaľ stále žiadna zmena.
20. júl 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
01. august 2020

Denis

Podnet bol vyriešený. Stromy boli ostrihané a chodník je teraz prechodný. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania